تلفن فروش ویژه
54 724 - 021 ( 30 خط )
زمان پاسخگویی
9 صبح تا 6 عصر
ساختمان پیش ساخته

ساختمان های پیش ساخته در واقع سازه هایی هستند که استراکچر آن ها از متریال های مقاوم بسیار سبک تولید شده  و دیوارهای آن از ساندویچ پانل یا تایل گچی و… که به صورت پیش ساخته می باشند ، استفاده شده باشد. 

واژه انگلیسی کلمه ساختمان پیش ساخته Prefabricated home می باشد و به ساختمانی گفته می شود که قطعات ان در خارج از سایت تولید می شود و به تقریبا به راحتی قابل نصب می باشند .ساختمان های پیش ساخته از قدیم تا حالا پیشرفت های زیادی کرده اند و در طراحی های جدید می توان تنوع زیادی را در محصولات مشاهده کرد . از مهمترین ویژگی های آن می توان به قابل حمل بودن این خانه های اشاره کرد . البته بعضی از انواع این نوع خانه ها از ابتدا بر روی چرخ ساخته می شوند تا انتقال و جابجایی آن ها فوق العاده آسان و سریع باشد .پیشینه ساخت ساختمان های پیش ساخته تقریبا از سال 1900  در آمریکا و از سال 1945 در انگلستان می باشد . در حال حاضر با توجه به سبک زندگی جدید و تغییرات زندگی استفاده از ساختمان پیش ساخته در بین مردم در حال گسترش می باشد که ارزان بودن و قیمت مناسب آنها نسبت به خانه های معمولی یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب آن توسط مردم می باشد .

کانکس ها یکی از انواع خانه های پیش ساخته می باشند که تقریبا در تمامی دنیا مورد استفاده قرار می گیرند . شرکت های تولید کننده کانکس با توجه به جغرافیای محل مورد استفاده و نوع کاربری ( مانند اداری ، مسکونی و ... )  طرح های مختلف و متریال گوناگونی را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند .


ویدئوی کوتاهی از فرایند کلی تولید ساختمان های پیش ساخته

تماس با ما
دفتر مرکزی : تهران ، سید خندان ، خیابان دکتر شریعتی ، کوچه خیرمندی ، پلاک 34 ، طبقه 4 
تلفکس : 54 724 - 021 ( 30 خط )
همراه : 6500 130 0912
همراه : 68 44000 0912
ایمیل : info@carensaze.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت کارن آلتای می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح